Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lomnice nad Pop. - SK JÍVAN BĚLÁ

V sobotu jsme odehráli poslední utkání podzimu, a to na hřišti v Lomnici nad Popelkou.
Překvapením pro všechny bylo, že se hrálo na trávě. Ač bylo špatné počasí, tak domácí nás na umělku neposlali. Bylo to dobře i pro diváky, kteří tribunu obsadili snad do posledního místa.
a začalo se z ostra. Hned ve 2 minutě se hosté dostali na dostřel domácí branky a Votoček poslal Bělou do vedení...0:1.Oslavy z gólu netrvaly ale dlouho. Hned po rozehrání a přechodu do útoku, vyrovnal domácí Vacek.
V 5 minutě se ukázal Jakubičko v brance hostí. Tvrdou střelu vytěsnil mimo tyče. V 18 minutě se po dopadu nešťastně zranil domácí gólman Majer a mezi tyče se musel postavit hráč z pole. Ve 28 minutě mohla jít Bělá opět do vedení.Střela Macha šla ale vedle. Ve 31 minutě se po akci Pavlaty dostal ke střele opět Mach. Tentokrát střílel ale nad. Ve 45 minutě kryl Jakubičko dvě střely z malého vápna,bihužel na třetí už reagovat nestačil a domácí šli do kabin s vedením 2:1.
Do druhé půle jsme nastoupili opět nebojácně a dostali se i do první šance. V 50 minutě šla hlavička Pavlaty ale vedle. V 56 minutě střílel Pavlata z dálky a mohl opět vyrovnat. Střela šla ale "angličákem" údajně ven.
V 68 minutě trefili břevno ale i domácí. Jen to šlo ale nad. V 76 minutě nahrával Pavlatovi Mach,bránu to opět minulo. V 81 minutě stálo štěstí při domácích, když na malém vápně několik střel nedokázali hosté umístit do branky. Myslím si že čisté vyrovnání přišlo v 81 minutě. To se Pavlata představil opět "angličákem",který za brankovou čarou skončil. Smůla pro hosty byla ale v tom,že balón opět vyskočil ven a gól tak uznán nebyl.
Domácí už těsné vedení udrželi do konce zápasu , a po podzimu si upevnili první příčku v tabulce.
"Na těžkém terénu jsme s Lomnicí odehráli vyrovnané utkání a překvapili možná i je. Více se ale vyjadřovat nebudu. Kdo tam byl, viděl své a úsudek si udělal. Našim chlapcům chci poděkovat za to, jak Bělou reprezentovali celý podzim, jak skvělé výsledky podávali a že skončili druzí první rok v A třídě, to už je jen třešnička na dortu. Opravdu DĚKUJEME. Velké poděkování patří i fanouškům Bělé,( a to i manželkám a přítelkyním ) kteří v hojném počtu nevynechali jediný zápas kluků, a to ani venkovní zápasy, kde nás bylo většinou více, jak domácích.
Za sebe chci ještě poděkovat Petru Ježkovi, který upravuje a vydává mé články v deníku pojizeří"
 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2021 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 127230
Měsíc: 1357
Den: 62