Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tj Rynoltice - SK JÍVAN BĚLÁ

FK RYNOLTICE z.s. - SK Jívan Bělá 1:3 (0:1)
84. Firman Lukáš - 14. Čokina René, 52. Beran Lukáš, 77. Mach Ondřej

K sobotnímu utkání zajížděla Bělá do dalekých Rynoltic. Cesta byla opravdu dlouhá, počasí katastrofální a sestava už pomalu na "B" tým. Zranění se hromadí a leckdo si přál,aby byl kvůli počasí,zápas odložen. To se však nestalo, a i proto v čem se hrálo,fotbal tak vypadal.
Utkání samotné bylo více bojovné se spousty nepřesnostmi na obou stranách.. Nabídlo nám ale i spoustu šancí,protože hřiště je menšího charakteru.
Tu první ,měli v 11 minutě domácí. Střela šla však mimo.Ve 14 minutě šikovně tečoval střelu hostú Votoček,ale mířil taky vedle. V té samé minutě už se ale Bělá radovala. René Čokina po získání balónu od Macha tvrdou střelou nedal gólmanovi šanci.0:1.Ve 22 minutě chytil šanci hlavou domácích, Jakubičko v brance hostú. Ve 30 minutě mířil nepřesně Beran, a ve 42 minutě hlavou nad Mach. Ve 44 minutě si slabší chvilku vybral Jakubičko. Domácímu útočníkovi sice udělal kličku,ale nepřesně rozehrál a před útočníkem zívala prázdná branka. Jenže jemu se střela nepovedla a mmířil vedle.
Na začátku druhé půle potrestném kopu,střílel nad branku Beran. V 50 minutě se ukázal i domácí gólman. Hosté ho zastřelovali nejméně třikrát,ale i s těmito šancemi si poradil. V 52 minutě stihl ještě vyrazit tvrdou střelu Votočka. Bohužel pro domácí jen před sebe, kde stál dobře postavený Beran, a nadvakrát dostal míč do sítě...0:2. Domácí ale hlavu do klína nesložili a snažili se o snížení. Jenže z mírného tlaku vytěžili v 70 minutě pouze břevno a o 2 minuty později se zase vyznamenal Jakubičko. Při tečované střele šel totiž na druhou stranu,ale nohou stačil balón ještě vyrazit. V 77 minutě kopal Čokina trestný kop.Balón se dostal k Machovi a ten zvýšil na 0:3. V 84 minutě se domácím podařilo snížit na 1:3,ale to bylo vše,co jsme v sobotu viděli.

Já chci poděkovat hráčúm Bělé za bojovnost a za touhu vyhrát. Společného s pěkným fotbalem toho bylo totiž málo. Zároveň patří velké díky i našim fanouškům, kteří i přes nepřízeň počasí , přijeli Bělou podpořit. Opět nás bylo okolo 30 ti, což je dle mě,velice pěkné. ....Diváků psáno 155 Ve skutečnosti tak 55, z toho více než polovina našich

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2021 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 133948
Měsíc: 2501
Den: 106