Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK JÍVAN BĚLÁ - TJ Sokol Horní Branná

19. 6. 2018

SK JÍVAN BĚLÁ - TJ Sokol Horní Branná 0:1 ( 0:0 ) V sobotu jsme odehráli poslední utkání letošního ročníku 1.B třídy. Utkání bylo specifické i v tom,že vítěz se stal vítězem tohoto ročníku. Utkání slibovalo pěkný fotbal a skvělou diváckou kulisu. A vše se naplnilo. Zápas sledovalo neuvěřitelných 350 diváků,počasí bylo pěkné a samotné utkání též.Trenérovi se povedlo sehnat kluky,kteří se už dopředu omlouvali z osobních důvodů,přijeli i kluci,kteří se omluvili ze zdravotních důvodů. Členové výboru i dobrovolníci se postarali o kiosek a navýšení obsluhy,perfektně bylo připraveno hřiště a pak už to vše mohlo začít. První šanci jsme měli my.Láďa Pavlata zatáhl balón po křídle a posadil balón na hlavu Reného Čokiny.Jeho hlavička šla ale nad.V 6-té minutě střílel nad Hanč Michal a v 10 -té minutě po nahrávce Ondry Macha,střílel René do protihráče. V 16 -té minutě se k trestnému kopu postavil Pavel Huráň a povedenou střelou mířil do šibenice.Gólman hostů však jeho střelu vyrazil nad branku. Poté se osmělili i hosté. Ve 22 -hé minutě stříleli vedle a ve 30 - té minutě, trefili břevno.Ve 33 - tí minutě jsme dostali výhodu pokutového kopu. Střelu Reného k tyči ovšem gólman vystihl, a vyrazil do bezpečí. VELKÁ ŠKODA!!! Utkání by se totiž mohlo odvíjet úplně jinak.Ve 41 - ní minutě zase čaroval Michal Jakubičko. První střelu vytáhl na břevno a druhou nad. Druhý poločas začali lépe hosté a v 56 -té minutě využili zmatků v naší obraně. Po několika odrazech a neodkopnutého balónu někam..... se ke střele z vápna dostal Kubelka a hosté vedli 0:1. Naše hráče tato branka na chvilku srazila na zem. Hosté už se taky nikam nehrnuli, a i proto se hrálo spíše od vápna k vápnu. Za zmínku stojí ještě střela Hanče Davida v 83 -tí minutě,která šla ale nad. Hosté už žádné drama nedopustili a z Bělé si odvezli nejen 3 body, ale i pohár pro celkového vítěze 1.B tčřídy. Naše hráče je ale potřeba pochválit za bojovnost a nevěšet z prohry hlavy. Za celý ročník klukům patří VELKÉ DÍKY!!!!!! Kdo by na začátku ročníku tipoval,že budeme na konci DRUZÍÍÍÍ???? Samozřejmě je potřeba poděkovat i lidem okolo....Trenéři,prezident,výbor, obsluha stánku a udírny ,i dobrovolníci a fanoušci....To jsou taky lidi,kteří se na tom všem podíleli......DĚKUJEME :-D :-D :-D Teď už jen vše dobře poskládat na další sezónu,abychom se opět mohli bavit fotbalem

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 131113
Měsíc: 2194
Den: 62