Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK JÍVAN BĚLÁ - Tj Sokol Plavy

9. 5. 2018
SK JÍVAN BĚLÁ - TJ Sokol Plavy 8:0 ( 3:0 )
 
Vyjímečně v úterý jsme odehráli další fotbalový zápas. Na naši půdu přijeli hráči Plavů,kteří na jaře předvádějí hezký fotbal s kladnými výsledky.
Nevím,jestli si to naši hráči vzali k srdci,ale zhostili se zápasu na výbornou.
Už ve 4 -té minutě vybojoval Ondra Mach rohový kop,k jeho provedení se postavil René Čokina a jako už po několikáté našel hlavu Láďi Pavlaty,který nedal gólmanovi sebemenší šanci vyniknout a poslal Bělou do vedení.
Další pohlednou akci jsme předvedli v 10-té minutě. Pavel Huráň zatáhl balón po křídle,odcentroval a hosté si z předbrankového prostoru srazili balón do branky...2:0. To byl panečku nástup :-) :-) Ve 13 -té minutě jsme sice branku nedali,ale akce Ondry Macha a Reného Čokiny stála aspoň za potlesk. V 17- té minutě se k odraženému balónu dostal Tomáš Tauchman a povedenou "dělovkou" zvýšil na 3:0.
Hosté měli snad první pohlednou akci ve 36-té minutě,ale jejich hráč hlavičkoval nad.Těsně před koncem prvního poločasu se rozhodčí asi slitoval nad hosty a neodpískal jasnou penaltu za ruku ve vápně.
A když ji teda neodpískal,tak v 50-té minutě zvýšil Láďa Pavlata na 4:0 normální cestou :-) V 65-té minutě se mezi střelce mohl zapsat také Jan Jaroš,ale hlavičkoval nad branku. A tak se do toho zase obul Láďa Pavlata a v 66 -té minutě dovršil hatrick a zvýšil už na 5:0. To už byl soupeř odevzdaný úplně. V 69-té minutě upravil stav na 6:0 Ondra Mach, v 73 minutě po akci Tomáše Tauchmana na 7:0 Radek Malý a v 83 -tí minutě po akci Tauchman,Jaroš ,Mach,upravil posledně jmenovaný skóre na 8:0.
Více už se toho nestalo a hostům to asi ani nevadilo :-D :-D
Díky této výhře jsme se posunuli na první místo tabulky v 1.B třídě,a mohli jsme si zařvat po delší době...TAK JSME PRVNÍ NO A CÓÓÓÓÓ :-D :-D :-D
 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 131113
Měsíc: 2193
Den: 62