Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápasy/Podzim 2012

8. 4. 2012

 

Sokol Mříčná : SK Jívan Bělá 6:1 (1:1)

 

První mistrovské utkání utkání v okresním přeboru v Mříčné před výbornou diváckou kulisou jak domácích hráču tak početnou výpravou Bělskych fanoušku začali lépe domací hráči kdy už v 5 min se po přimém kopu který proletěl celým vápnem a po několika tečích skončil v naší brance. Potom začal uřadovat rozhodčí kdy nám ve 12. min vyloučil P. GANČARČÍKA a tím zcela ovlivnil celý zápas. Hráči Bělé se oklepali a do konce prvního poločasu byli lepšim tymem kdy po pěkných akcích nejprve Fandou Vorlem vyrovnali a potom bohužel neproměnili 3 tutové šance ( Kovaříkem,Vorlem,Čokinou). Druhá pule začala opět nepřesnym rozhodčím kdy v 52.min uznal domácím hráčum branku kdy vykopli našem brankáři bálon z ruky a pomalu i z jeho hlavou to dokopali do branky. To už naše hráče bohužel dorazilo ale i trenéra který byl zralej na doživotí tak jsme to trošku otevřeli a domácí zkušený tým toho dokonale využil a zasadil nám ještě čtyři udery na konečných 6:1. Muj názor je takový že kdyby rozhodčí tento zápas hrubě neovlivnil tak pro oko divaka byl zapas velmi pohledny protože obě družstva předváděli velmi pěkné akce ale je těžké hrát 80 min o 10 hráčích proti takhle kvalitnímu týmu. Přesto bych chtěl svým hráčum poděkovat že jsme odjeli jen s jedním vyloučeným protože ja být na hřišti tak dnes čelím trestnímu stíhání za ublížení na zdraví.Věřím že se oklepem a přístí týden v Mírové zaberem a odvezem všechny body do Bělé.

 

 

 

Mírová B : SK Jívan Bělá 3:1 (2:1)

Tento zápas je těžké hodnotit. Od začatku utkání měli hráči Bělé na vrch ale co naši utočníci nepromění nad tím zustavá rozum stát! Místo aby jsme v poločase vedli 6:0 tak ho prohrajem protože i v zadu jsme schopni vyprodukovat obrovske individuální chyby. Myslím že nehrajem špatný fotbal ale sráží nás obrovské množství nevyužitých šancí našich utočníku protož

e tam chybí jednoduše jejich spolupráce a proto hrajem neustále pod tlakem že i když jsme lepším týmem musíme stále honit výsledek což se nám momentálně nedaří a proto jsme tam kde jsme! Tak lze jen doufat že v sobotním zápase na domácím hřišti proti Roztokám najedem opět na vítěznou vlnu a našim divákum předvedem líbivy a golově nabity fotbal.
 
 
 

 Jivan Bělá - Roztoky 4:4 (4:0)
sobota 18. srpna 2012

a) co píší v mediích:

Toto utkání bylo zajímavé množstvím gólů i zcela rozdílnými poločasy. Ten první domácí jednoznačně vyhráli 4:0 a zdálo se, že jim nic nestojí k cestě k vítězství. Třicet minut před koncem se ale zranil jejich brankář, kterého zastoupil hráč z pole. Hosté poté vrhli všechny síly do útoku a podařilo se jim senzačně v 5.

minutě nastavení vyrovnat. 

Branky: Vorel, Janata, Kovařík z penalty, Gančarčík - Tuláček 2, Nýdrle, Ginzl. Rozhodčí: Tomášek, ŽK: 2:2. Diváků: 150.

b) jak jsem to viděl ze hřiště

Po dvou totálně nepodařených venkovních utkání, jsme měli jasný cíl. Poprvé jsme hráli na domácím hřišti a chtěli jsme fanouškům ukázat, že na přebor máme a že dvě venkovní utkání byli pouze ..... .

V novém rozestavení 4-3-2-1 jsme do zápasu vlétli jako draci, a ono to najednou všechno vycházelo, nádherné akce, přečíslení, rozehra a co také, začali jsme proměňovat gólové šance a dokonce jsme prothrli smůlu v penaltovém zakončení. Poločas neskutečný, taková satisfakce za předcházející zápasy. prostě pohoda a klídek. Všem hráčům patří poděkování za to co na hřišti předvedli.

V druhého poločasu to všechno o čem jsem psal víše šlo do ..... ., No ještě to šlo do té doby, než se nám zranil gólman. Co se dělo poté?, zkrat, tma, černo, hnus, bída, katastrofa. Myslím si že jsem takový zápas neodehrál za celou kariéru. Nemá cenu se rozepisovat co, kdo, proč, kdyby atd. 

Rychle zapomenout a jít dál a pokračovat ve výkonech, které jsme předvedli v prvním poločase, protože ten měl nádech I. B třídy. Druhý poločas to byl totální návrat do pralesa a kdyby bylo ještě něco pod ním tak až tam.

Stále nemohu pochopit co se s námi stalo, a kdo toto utkání viděl tak mi dá za pravdu.

Takže v neděli jedem do Studence napravit reputaci.

captain

 

 

SK Studenec A - SK Jívan Bělá 3:2 (2:0).

Do Studence jsme přijeli s cílem na plno bodovat ale bohužel jsme opět museli v sestavě improvizovat protože se nám v minulém kole zranil brankář Filda Hrubý a zatím náš nejlepší střelec Fanda Vorel byl pracovně mimo. Tak se po dlouhé době do branky postavil Štefan Bandzuch ktery podal solidní výkon ale při první brance mu naši obránci moc nepomohli když jsme obdrželi branku hlavou z velkého vápna. Jelikož naši hráči pojali první poločas jako vylet kdy nebyli schopni si ani 2x nahrát natož nějaký balon vybojovat tak vyprodukovali další fatální hrubku kterou domácí hráč s přehledem proměnil. Na konci první pule jsme si konečně vytvořili 2 tutové šance ale jak Faifr tak Gančarčík selhali. V poločase jsme si řekli že na ně vlítnem a zkusíme s výsledkem něco udělat a dostávali jsme pomalu domácí tym pod tlak. Velké oživení přinesl střídajíci mladík Pavel Zaplatílek a začala se nám dařit i kombinační hra a po chybě domácí obrany snížil Lukáš Patz. Domácí hráči začali chybovat a po jedné skrumáži se dostal k balonu Láda Kosina a prostřelil domácího golmana po druhé a zaslouženě vyrovnal. Po vyrovnání jsme to chtěli dotáhnout do vítězného konce a vytvořili si nějaké šance které jsme bohužel neproměnili. Co se dělo posledních deseti minutách mezi hráči Bělé nad tím zustáva už rozum stát! Aby jsme to dotáhli do konce tak na sebe začneme hulákat stylem ( ty debile, ty č....u apd). Tihle jednotlivci by si měli uvědomit že nerozhodí jenom sebe ale celé mužštvo a proto jsme vyprodukovali v 90 min standartní situaci ze které dostaneme branku na 3:2 a opět prohrajem. Je potřeba se omluvit našim fanouškum kteří za námi jezdí a musí sledovat to že se chováme s prominutím jako křupani a mistři světa a fotbal stojí za hovno. Je potřeba se zakousnout a na domácím hřišti se výkonem jako 60 min proti Roztokám vítězně omluvit a opravdu najet na tu vítěznou vlnu protože si stále myslím že hráčská kvalita v týmu je!

Trenér (bez licence)

 

 


SK JÍVAN BĚLÁ - VYSOKÉ NAD JIZEROU A 1:1(1:O)

KUKUČKA MARIÁN.

Do Bělé přijel druhý celek Okresního přeboru ale první poločas tomu neodpovídal protože hostující hráči měli problém přelíst vlastní pulku natož ohrozit domácího brankáře. Bělá měla stálou převahu kterou dokázala zuročit bohužel jedinou brankou. Druhy poločas se pomalu hra začala vyrovnavat i díky tomu že nepřesny rozhodčí začal pomalu připískavat hostujícimu tymu fauly nefauly a opět jsme obdrželi branku ze standartní situace kdy domací brankář neudržel balon a hostující utočník už měl lehkou práci poslat míč do naší branky. Bělá podala opět slušný výkon ale stále nám to to na vítězství nestačí protože máme opravdu problém střílet branky tak lze jen doufat že v neděli v Lomnici se to zlomí a konečně na plno zabodujem.

Trenér ( bez licence)

 

SOKOL KRUH - SK JÍVAN BĚLÁ 1:4 Branky:,,(1: Kovařík,Patz,Zaplatílek,Vorel

Do Kruhu jsme jeli s umyslem už konečně naplno bodovat tak trenéři opět zaimprovizovali s cílem najít ideální jedenáctku a zapracovat naše mladíky do dospělého fotbalu. V prvním poločase se vše podstatné odehrálo do 10 min kdy nejprve náš mladík M.Hanč nezakončil svoji velkou šanci a za 2 min po naší hrubce v obraně domácí utočník v poklidu prostřelil našeho  
golmana a poslal domácí do vedení. Do konce poločasu se pak už nebylo na co dívat,protože hra byla neurovnaná s minimem šancí na obouch stranách. O přestávce se už bohužel trenér lehce rozčílil a durazně hráčum vysvětlil co po nich vlastně chce a do druhého poločasu udělal dvě změny kdy na hřiště poslal zkušeného Kovaříka Bělského kanonyra Patze. Na levý kraj zálohy se posunul další zkušený hráč Kosina a hráči Bělé konečně pochopili jak je fotbale duležité využívat krajní záložníky. Domácí hráči se začali dostávat pod obrovský tlak začali vytvářet chyby a po jedné z nich se na vápně dostal k balonu Kovařík a za pomoci domácího obránce zaslouženě vyrovnal. Běláci vycítili šanci a za dvě minuty Čokina krásným pasem vyslal Kosinu a ten stříleným centrem našel hlavu Patze ktery neomylně proměnil na 2:1. Za dalších deset minut uplně stejná akce jen s jiným střelcem Zaplatílkem pro kterého to byla první branka v dresu Bělé 3:1.V 80 min opět Čokina nádhernou přihrávkou vyslal do brejku Vorla který trefil domácího brankáře ale vzápětí si vybojoval míč zpátky a nekompromisní střelou do šibenice nedal domácímu golmanovi sebemenší šanci a upravil tak na konečných 4:1. Za druhy poločas bych chtěl hráčum poděkovat protože opravdu šli s tím že chtějí konečně vyhrát. Obrana pracovala spolehlivě,záložníci bojovali a utočníci se prosadili. Mladíci nezklamali a do budoucna budou určitě přínosem pro Bělský fotbal.Samozřejmě poděkování Bělskym fandum,že i když se tak nedaří tak stale jezdí náš tým podporovat. Bohužel musím zmínit že po prvním poločase nějaké hulákání na trenéra bylo nemístné a myslím že i nezasloužené, protože kdo na ty fotbaly jezdí a vidí že nejsme schopni proměnit tutové šance tak za to opravdu trenéři nemohou! Takže stále se za mě hledá náhrada takže tihle kritici mužou přijít v ut na trenink a převzít to místo mě a dál šiřit fotbalovou radost ku prospěchu Bělského fotbalu.
 
 
Trenér(bez licence)
 
 
 
 
 
 

LomniceB - SK JÍVAN BĚLÁ 4:0 (2:0).

V utkání jsme dostali lekci v jednoduchosti,fotbalovosti,bojovnosti ale hlavně v produktivitě. Zápas lze zhodnotit krátce a to marnost nad marnost. Bohužel i trenér se zmylil v rozestavení hráču a respektoval jejich přání ale to nesplnilo to očekávání a učel na hřišti. Krize se nám prohloubila ale i tak už vítězství musi přjít a doufám že už v sobotu v Kruhu.

Trenér(bez licence)

 

 

SK JÍVAN BĚLÁ : MALÁ SKÁLA A 5:1 (1:0)

B: VOREL 3,PATZ, HANČ MICHAL. Do Bělé přijelo mužstvo které minulé kolo deklasovalo Lomnici a tak jsme do utkání nastupovali s lehkym respektem protože hostujicí tým disponuje i s kvalitními staršími hráči. Taktika byla postavená na napadání hráču na jejich vlastní polovině aby jsme už od začátku narušili jejich případnou rozehru. Malá Skála první poločas hro

zila spíše ze standartních situací, které s přehledem sbírala naše nová posila v brance Láda Šír, který předvedl parádní výkon a byl oporou pro celý domácí tým. Běláci hráli trpělivě a po pěkných akcích si vytvářeli golové šance a z toho čtyři byly opravdu tutové, které postupně neproměnili 2x Patz, Čokina a Fanda Vorel který ale načal svuj střelecký učet ve 44min. kdy po pěkném tukecu s Lukášem Patzem propálil hostujícího golmana a do kabin jsme šli za stavu 1:0. Druhý poločas začal opět dobře pro domací a v 60 min vystihl Vorel malou domu a po chybe hostujícího golmana s přehledem zvýšil na 2:0. Bohužel za 6min jsme udělali jednu chybičku a po jedné z mála šancí hosté snížili na 2:1. Tato branka domácí hráče nepoložila ale naopak krásnou uličkou vyslal zkušený Kovařík do brejku Patze a ten s klidem upravil na 3:1. Za dalších 5 min obdobná akce jen s tím rozdílem že byl Patz ve vápně sražen a Fanda Vorel s penalty dovršil hattrick a bylo to 4:1. Konečnou podobu výsledku dal střídající mladík Michal Hanč který nádhernou dělovkou zpoza vápna nedal golmanovi šanci. Uktkání mužeme hodnotit kladně a doufat že v sobotu proti Horní Branné navážeme opět vítězně na předešlé dvě kola a opět připíšem plný počet bodu a dotahnem to aspon do středu tabulky kam fotbalově určitě patříme!
 
 
Trenér(bez licence)
 
 
 
 
 
 

 SK JÍVAN BĚLÁ - HORNÍ BRANNÁ B 3:3 (1:2).

K zápasu 9. kola podzimní části fotbalového okresního přeboru,přijeli do Bělé hráči Horní Branné B. I přes nepřízen počasí, přišla domácí hráče po několika dobře sehraných zápasech podpořit slušná domácí návštěva. Při pokračujících zraněných několika hráču nastoupili v základní sestavě opět někteří mladíci. Domácí hráči vtrhli do uvodu zápasu patřičně nažh

avení a bylo to znát na uzemní převaze. Nic méně převahu se nepodařilo zužitkovat a ve 12 min se z ojedinelé standartní situace prosadili hosté, když centrovaný míč prolétl celým vápnema k nelibosti všech přítomných skončil až za zády domácího brankáře Šíra. Hráči Bělé se znovu vrhli do utoku,ale z několika slibných příležitostí opět nedokázali nic využít,a takpo pul hodině hry přišel brejk na druhé straně a nikým nehlídaný utočník hostu zvýšil po centru z levé strany pohodlně hlavou na 0:2 pro hosty. Až minutu před přestávkou faulovali hosté ve vápně domácího Gančarčíka a z následného pokutového kopu snížil domácí matador Kovařík na 1:2. Do kabin se tedy odcházelo s jednogolovým mankem,nicméně nálada v mužstvu byla dobrá,jelikož domácí nebyli horším týmem. Po několika radách od trenéru šlo mužstvo domácích na hřiště s cílem,trpělivou hrou zápas otočit ve svuj prospěch. A to se začalo velmi brzy dařit. Již ve 47min. se po krásné akci domácích uvolnil ve vápně jeden z mladíku Pavel Zaplatílek a po centru Kovaříka hlavou srovnal stav na 2.2. Domácí chtěli zápas strhnout na svoji stranu,ovšem přílišná snaha nikam nevedla. Na domácích bylo vidět ,že postrádají jistou kvalitu v utočné fázi. A tak v 75 min přišel volný přímý kop hostujících hráču. Střela do středu branky ovšem vypadla domácímu brankáři (u nás je to už pravidlem)z rukou a z následné dorážky se hosté ujali vedení 2:3. Za necelé dvě minuty prakticky z protiutoku přišla další povedená akce domácích. Po několika přihrávkách ve středu hřiště přišla opět kolmice na pravé straně našla volného Zaplatílka a ten střelou podél golmana hostí srovnal skore 3:3. Posledních 15 min přineslo mnoho nepřesností na obouch stranách a v poslední minutě měli dokonce hosté dva nebezpečné rohy ,takže dělba bodu je nakonec poměrně zasloužená a domácí mohou být s bodem po pruběhu utkání spokojeni a nadále držíme dlouhou šnuru domácí neporazitelnosti.
 
Asistent trenéra(taktéž bez licence)
 
 

Bělá – Košťálov B 2:2 (1:0)

 
Hráči Bělé měli po celé utkání více ze hry, ale nadějné příležitosti nedovedli do konce. Přesto vedli už 2:0, ale hosté dvěma slepenými góly během jedné minuty vyrovnali a s velkou dávkou štěstí získali bod.
 
 
 
 
 

SK Jívan Bělá : Stružinec 2:0 (0:0)

SK JÍVAN BĚLÁ - SOKOL STRUŽINEC 2:0 (0:0)

 
Za krásného počasí,přijel do Bělé suveréně vedoucí celek okresního přeboru a tak se dal očekávat před vynikající diváckou kulisou atraktivní zápas,protože Bělá v posledních zápasech potvrdila vzestupnou herní formu a tak nechtěla v domácím zápase přenechat zadarmo body papírovému favoritovi a nadále držet domácí neporazitelnost která už trvá od začátku postupové sezony z Okresní soutěže!!! Ale opak byl opět pravdou,protože první poločas se odehrával mezi oběma šestnáctkami s minimem šancí na obouch stranách. Bělá měla dvě (Vorel) a hosté jednu po rohovém kopu tak se o rozruch většinou staral rozhodčí který pískal s opravdu ledovým klidem na takže na hovno:-). Bělá šla do druhého poločasu s odhodláním hrát soustředěně odzadu a trpělivou hrou počkat na chybu soupeře. Ta se nakonec urodila v 60 min kdy se k odraženému balonu dostal Kovařík a zcela chladnokrevně opěrkou uklidil balon do sítě Stružince. Bělá měla do konce utkání mírnou převahu , kterou ještě v 90 min potvrdil Vorel který nachytal hostujícího golmana a slabou přizemní střelou k tyči stanovil na překvapivých ale po 90 min zcela zasloužených 2:0. Utkání se mě muže hodnotit dobře ,protože fanoušci odcházeli spokojeni i když hráči neplnili co měli. Poslední kolo odehrajeme v Martinicích kde jsme schopni urvat všechny body a potom to v Bělé na posledním kopu řádně oslavit.
 
Trenér(bez licence)

 

 

 

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2021 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 131113
Měsíc: 2195
Den: 62