Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přátelská utkání 2013/2014

10. 8. 2013

 

SK Nová Paka 3:1 SK Jívan Bělá

 

datum: 22. 3. 2014

místo: Nová Paka (hřiště)

čas: 16:00

 

góly: Marcel Bažik 1x

žluté karty: nevim

 

Zápas začal nečekaně už ve 3. min skóroval domácí tým a Nová Paka vedla 1:0. Bělá se z počátku jen bránila ale v 16. min se ukázalo, že ofenzivní fotbal taky nezapomněli. v 20. min srovnal skóre Marcel Bažík, Bohužel v 25. min se do vedení dostal opět domácí tým a ve 45. min mohli ještě navíšit náskok, ale zabránil jim v tom pan Čokina a Šír kteří svoují souhrou ( možná spíše štěstím) zabránili náskoku 3:1.

 

Skóre v poločase: SK Nová Paka 2:1 SK Jívan Bělá

 

V druhém poločase se hra vyrovnala a útočili oba celky, musím však přiznat že ofenzivněji hráli domácí hráči. Znovu se ukázala dobrá obrana Jívanu Bělé která v 75. min zabránila velké šanci. Ve 40. min se nabídla k vyrovnání, když rozhodčí odpískal penaltu, po faulu na Vladimíra Kalendu. Pokutový kop kopal Marcel Bažik, bohužel jeho překrásný dloubák nezaskočil golmana, zůstal stát a balón chytil. V 90. min Nová Paka zvýšila náskok, ale to už bylo poměrně nepodstatné.

 

Rozhodčí: Byl to tak trošku debil, ze začátku utkání vypadalo že mu nejmenovaný hráč rozbije ,,ústa", možná by mu to prospělo, ale hráč se zachoval klidně a tak rozhodčí pokračoval ve svém zoufalém výkonu až někdy do 80. min, pak se přece jen odohodlal písknout i nějaký ten faul proti domácím, ale myslím že jedním pokutovým kopem si těch 80. min nevynahradil

 

 SK Jívan Bělá 3:2 SK Jilemnice A

 

 datum: 9.3 2014.

  místo: Bělá

  čas: 14:00

 

góly: František Vorel, Lukáš Patz, David Hanč

žluté karty: nevim

 

Zápas probíhal trošku nečekaně, ze začátku se Jilemnice nedostala k nějaké větší, šanci. Ovšem domácí si vytvořili velice dobré šance, mohli jsme vidět souhru Bažíka a Kalendy a nebo také překopnutí prázdné brány od Lukáše Patze. V 32. min si vytvořila první šanci Jilemnice, gól z toho však nebyl. Ve 40 min se prosadil bývalý jilemnický hráč František Vorel a Bělá do konce poločasu udržela náskok 1:0.

Skóre v poločase: SK Jívan Bělá 1:0 SK jilemnice A

 

 V druhé polovině začla Jilemnice aktivněji, ale brankář Ladislav Šír předvedl všechno co uměl a možná proto odolávala Bělá hodně dlouho. Ve 14. min dal druhý gól Lukáš Patz a v 27. min přidal další gól David Hanč. 32. min ukázala že domácí brankář může být nazýván jedničkou. Ve 40. min hosté snížili náskok a pět minut poté vstřelili druhý gól, třetí vstřelit nedokázali a tak toto přátelské utkání vyhrál domácí tým.

 SK Jívan Bělá : SK Jilemnice B

datum: 7. 8. 2013

0   :   1

Přátelské utkání probíhalo velice zajímavě, mohli jsme vidět šance na obou stranách. První gól padnul ve 35 min. z krásné střely hráče Jilemnice. Hosté mohli zvýšit v 75 min. z penalty, avšak hráč co kopal penaltu nastřelil tyč. Domácí hráči si vytvořili také velice dobré šance, bohužel jich však nedokázali využít.

 

čas: 18:45

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2021 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 131108
Měsíc: 2193
Den: 58