Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápasy-podzim 2013

10. 8. 2013

Shrnutí

Záčátek sezóny s novým trenérem Slavomírem Beranem byl pro tým SK Jívan Bělá velice famozní, série důležitých vítězství přivedla Bělou o boj o první pozice v tabulce. Hrál se kombinační fotbal a fanoušci mohli zhodnotit nové posili, které si přivedl trenér (Jiří Vitvar, Michal Jebavý, Dominik Machek). Zhruba v polovině podzimní části Bělá ztratila svou formu a přišly i remízy a prohry. Tým však stále podával kvalitní výkony a udržel si pozici v předních pozicích. Bělá přezimuje na 1. místě, poněvadž má odehranou předehrávku s Malou Skálou. Výhra 0:4 tak zajistila důvod k oslavám pro fanoušky ale i pro hráče.

 

Podle mého názoru jsou tři nejdůležitější hráči

Marian Kukučka

René Čokina

Vladimír Kalenda

Všichni hráli výtečně a přinesli mnoho zkušeností pro mladé hráče. Hlavní přínos byl, že mluvili na hráče, dokázali jim poradit a dokázali přesně nahrát.

 

 

Děkujeme hoši a těšíme se co předvedete na jaře.

 

  SK Malá Skála   0:4  SK Jívan Bělá

14.kolo

datum: 2. 11. 2013

střelci:  1x Vitvar, 1x Zaplatílek, 1x Čokina (PK), 1x Patz

žluté karty: 1x Patz, 1x Kosina, 1x Hanč M.

červené karty: 

 

K poslednímu zápasu v tomto roce nastoupila Bělá na hřišti Malé Skály, počasí nebylo nijak moc přívětivé, ale ani nebylo moc špatné. Hráči nezačali v rychlém tempu a nehráli moc dobře, dávali nepřesné přihrávky a nebyli v dobré náladě. Viděli jsme nějaké šance, ale nijak moc nebezpečné. V 16. min dostal žlutou kartu Patz Lukáš. Prvního gólu jsme se dočkali v 19. min a vsítil ho Jirka Vitvar, nesmíme opomenout výtečnou přihrávku Lukáše Patze. Bělou to trošku popohnalo k ofenzivnější hře, ale domácí hráli výtečný kombinační fotbal a nedávali moc šancí zvýšit náskok. 44. min a trestný kop, Jirka Vitvar nastřelil brankaře razatní střelou, brankář však balón neudržel a míč do sítě dostal Pavel Zaplatílek.

skóre (poločas) : SK Malá Skála 0:2  SK Jívan Bělá

Druhý poločas ovládali zcela domácí hráči. Ladislav Šír po neshodě v obraně zachránil dvou brankový náskok. v 58. min rozhodčí odpískal penaltu po faulu brankaře na Michala Jebavého. Penalty se ujal kapitán týmu René Čokina, penaltu proměnil absolutně s jistotou. Brnkář domácích neunesl faul (který nemusel být odpískán) a řekl rozhodčímu pár vulgárních slov = červená karta. 66. min a žlutou kartu vyfasoval Vladimír Kosina. 68. min a velká šance domácích, opět neúspěch. v 74. min dostal žlutou kartu Hanč Michal. Skóre ještě pojistil nádhernou střelou do šibenice Lukáš Patz, do této situace se ale dostal po nahrávce Pavla Janaty. 

 

 

 

 SK Jívan Bělá  3:2  FK Košťálov B

13.kolo

datum: 26. 10. 2013

střelci:  1x Patz, 1x Kalenda, 1x Kukučka

žluté karty: 1x Hanč David

červené karty: 

 

Utkání začlo mírně, jak domácí tak hosté si vytvořili šance. Poté ale nečekaně v 13. min vstřelil gól Košťálov a zápas se trošku změnil. Bělá začla více tlačit na soupeře, vyrovnání se dočkali v 36. min, když se trefil Vladimír Kalenda. Radost netrvala tak dlouho jak bychom si příli, poněvadž do poločasu ještě jednou skórovali hosté (42.min).

skóre (poločas) : SK Jívan Bělá 1:2  FK Košťálov B

Začátek druhého poločasu, možná trošku ovlivnily informace z jiných zápasů, protože Bělá začala hrát více ofenzivně. V 51. min srovnal skóre Marian Kukučka, na gól hlavou mu precizně nahrál Vladimír Kalenda. Po dlouhé době jsme mohli vidět, jak bělský hráč David Hanč dostává žlutou kartu, nutno podotknout, že rozhodčí mohl udělit kartu i někomu z hostujících hráčů během zápasu. V 66. min se po centru Pavla Zaplatílka trefil Lukáš Patz. Bělá se snažila zvýšit náskok, ale do konce zápasu už si vytvořili jen několik menších šancí. Důležité je, že domácí hráči získali tři body.

 

 

 SK Jívan Bělá  2:2  Sokol Horní Branná B

12.kolo

datum: 19. 10. 2013

střelci:  1x Patz, 1x Kalenda

žluté karty: 

červené karty: 

 

Zápas se nezačal nijak zhurta, moc se neútočilo jen pár výjmečných šancí ve prospěch obou mužstev. Vypadalo to spíše že hráči po hřišti chodí, ale aby se nekřivdilo bylo pár světlých momentů. Ovšem na první branku jsme museli čekat až do 20. min to se trefil krásnou střelou Lukáš Patz, jenže domácí se neradovali dlouho v 24. min vyrovnali hosté skóre. Do konce poločasu se ještě Bělá snažila vstřelit vedoucí branku, ale bez úspěšně.

skóre (poločas) : SK Jívan Bělá 1:1  Sokol Horní Branná B

  Na úvod druhého poločasu vstřelili vedoucí gól hosté (48. min) a Bělá se asi snažila oplatit vyrovnání z prvního poločasu, poněvadž v 55. min už bylo skóre 2:2 a to zásluhou Vladimíra Kalendy. Dál jsme ovšem viděli zas hru, kterou bychom od Běláků neočekávali, tlačili se sice více do předu, ale bez úspěšně. V 57. min měl velkou šanci Vladimír Kalenda, ale nedal, zápas mohl být rozhodnut v 65. min, kdy měl odpískat rozhodčí očividnou penaltu po zákroku hostujícího golmana. Poslední velká šance příšla v 84. min, když Vladimír Kalenda nastřelil břevo, do konce utkání se už tedy skóre neměnilo a Bělá po prvé nevyhrála na domácím hřišti.

 

 

 Sokol Stružinec  4:1  SK Jívan Bělá

11.kolo

datum: 12. 10. 2013

střelci: 1x Kalenda

žluté karty: 

červené karty: 

 

Bělá začala velice slibně proti Stružinci, už v 1. min si vytvořili šanci a hned minutu na to se do veliké šance dostal Vladimír Kalenda. Do další šance se dostali opět hosté, jenže to byla jedna z posledních šancí v prvním poločase. Hráči Bělé jakoby přestali úplně hrát. Stružinec začal vytvářet velký tlak na hosty a ty poprvé inkasovali ve 14. min. Tím nátlak, ale nekončil další množství šancí a zvýšení skŕe v 29. min. Po dlouhé době se opět ukázala Bělá a v 31. min si vytvořili další šanci, gól bohužel nepadl, ale v 36. min se konečně hostující hráči radovali, když vstřelil branku Vladimír Kalenda. Avšak nevydrželo jim to dlouho, poněcadž ve 40. min Bělá inkasovala po třetí.

skóre (poločas) : Sokol Stružinec  3:1  SK Jívan Bělá

  Druhý poločas v 50. min si Vladimír Kalenda vytvořil obrovskou šanci, ale nedostala se do sítě domácích. Do 60. min byla značná převaha domácích. V 65. min znovu zahrozila Bělá, ale útoky už postrádali přihrávku a přesnou střelu. Hned v 66. min zpečetili výsledek hosté a dali čtvrtou branku. Bělá dokonce zápasu ještě hrála, aby alespoň snížila náskok. Mohli jsme vidět přímý kop Vladimíra Kalendy, nebo také velikou šanci Jiřího Vitvara. Dokonce utkání se už nic moc nestalo.

 

SK Jívan Bělá  3:0  TJ Vysoké nad Jizerou

10.kolo

datum: 05. 10. 2013

střelci: 2x Kalenda, 1x Jebavý

žluté karty: 

červené karty: 

 

 SK Jívan Bělá si chtěl zlepšit náladu po prohře v Libštátu a to se mohlo povést v zápase proti Vysokému nad Jizerou. Jasná převaha domácích panovala celý zápas a mohli jsme shlédnout mnoho druhů šancí : centry, průniky, nahrávky atd. . 1. gól padl ve 13. min po nahrávce Michala Jebavého skróval už po 11 Vladimír Kalenda. Bělá zápas hrála v klidu a vytvářela si mnoho šancí. Do první šance se hosté dostali ve 32. min, ale nic moc to pro domácí neznamenalo. Dokonce poločasu ještě Bělá pozměnila skóre, ve 44. min vstřeli svou první branku v dresu Jívanu Bělé Michal Jebavý.

skóre (poločas) : SK Jívan Bělá  2:0  TJ Vysoké nad Jizerou

  Hned ve 48. min se dostal do šance Jiří Vitvar, a nedlouho poté měl velkou šanci Vladimír Kalenda. Druhý poločas už probíhal v klidu, v 55.min po skvělé nahrávce Jiřího Vitvara přidal další gól Vladimír Kalenda, a tím brankové představení skončilo. Nutno podotknout, že i Jívan Bělá neměl vše pod kontrolou. U brány domácích zazmatkoval náhradní golman Slavomír Beran a málem z toho padl gól, ovšem dokázal to ještě napravit (bylo by hodně divné, kdyby trenér dostal gól, kterej zavinil :D ) Musím také podotknout, že Slavomír Beran měl i světlé chvilky a několika zákroky ukázal, že v bráně to stále umí . Jiří Vitvar ještě nahrával do dvou velkých šancí, jednou na Vladimíra Kosinu a po druhé na Lukáše Patze. Bělá vyhrála 3:0 a zpravila si tak chuť k dálším zápasům.

 

Jiskra Libštát 2:1 SK Jívan Bělá

 9.kolo

datum: 28. 9. 2013

střelci: 1x Kalenda

žluté karty: 2x Věchet, 1x Kalenda, 1x Janata, 1x Patz, 

červené karty: Věchet (35min)

 

Tento zápas byl bitva o 1. místo. Na začátku se Bělá snažila vstřelit rychlý gól, ale bohužel bez úspěchu. V 32 min. dostal žlutou kartu Věchet Michael, byla to přísná karta, ale stím už se nedalo nic dělat. Věchet Michael byl ale vyloučen ve 35. min, kdy dostal druhou žlutou kartu, bohužel rozhodčí si nevšiml že byl faulován Michael. Bělá ale nejdříve neztratila nervy a v 37. min rozhodčí odpískal pokutový kop proti domácím. Vladimír Kalenda bez problému skóroval a Bělá vedla o jednu branku.Ve 42. min Vladimír Kalenda neudržel své nervy a řekl rozhodčímu jeho názor, následně byl potrestán žlutou kartou. Do poločasu se hrála docela vyrovnaná hra.

skóre (poločas) : Jiskra Libštát 0:1  SK Jívan Bělá

Hned na začátku druhého poločasu obdržel další žlutou pro tým hostů Pavel Janata. Bělá si vytvořila ještě nějaké šance, ale už jich nebylo tolik jako v prvním poločase. 51. min a Pokutový kop byl nařízen proti hostujícím hráčům. K velkému štěstí hostů pokutový kop neskončil brankou. 57. min a poslední žlutá pro hostující tým a vyhrál ji Lukáš Patz. Libštát svůj první gól vstřelil až v 58. min, ale i remíza je dobrý výsledek. Bohužel v 78. min přidal Libštát ještě jeden gól. Zápas skončil v 85 min.

 

SK Jívan Bělá  3:2  SK Studenec

8.kolo

datum: 21. 9. 2013

střelci: 1x Patz, 1x  Vitvar, 1x Kalenda

žluté karty: 1x Janata, 1x Kalenda

červené karty: 

 

 

Zápas začal opatrně s několika malými šancemi na úvod. V 12. min po velkém zmatku před brankou hostů, vstřelil Lukáš Patz gól a Bělá se tak dostala do vedení. Nedlouho se domácí radovali, poněvadž v 15. min se skóre vyrovnalo. V prvním poločase byl hostující tým omnoho lepší než celek domácích. 25. Min a další gól Studence, aby toho nebylo málo tak v 26. Min byla šance hostů na další branku, ale Ladislav Šír předvedl výborný zákrok. Do konce poločasu už se Bělá nevzpamatovala a tak pokračoval tlak Studence.

skóre (poločas) : SK Jívan Bělá 1:2  SK Studenec

 Na začátku druhého poločasu hráči Jívanu Bělé byli jako vyměnění. Vytvořili si značné množství šancí, bohužel všechny skončily střelou vedle, nebo do tyče, či břevna. 56. Mohla znamenat 1:3 ale opět, se předvedl domácí brankář (Ladislav Šír). Bělá chtěla vítězství a na jejich hře to bylo vidět. Za druhý poločas 4 góly zastavila konstrukce brány. Tlak na tým Studence se vyplatil v 79. min, když se Jiří Vitvar otočil a balón poslal do levého dolního rohu branky. Jenže to pro domácí tým bylo málo, nějaká remíza co to je? Oni chtěli 3 body. Studenec už se nedostal do žádné veliké šance. V 85. min Vladimír Kalenda poslal míč do tyče. 90. min brejk Studence, který byl ale zastaven. Rozhodčí, který mimochodem po dlouhé době pískal velice dobře, nastavoval 5. min. 93. min a Pavel Janata v brankovišti hostů posunul míč na Vladimíra Kalendu, který si obhodil brankaře a vstřel velice důležitý gól (možná dosud nejdůležitější v této sezóně). Jak Pavel Janata tak i Vladimír Kalenda dostali žlutou kartu za sundání dresu, ale kdo jim to má za zlé, když rozhodli utkání. V 94. min zazlobil ještě naposledy Studenec, ale brankář chytil a mohlo se slavit.

 

 Sokol Bozkov B  3:2  SK Jívan Bělá

7.kolo

datum: 15. 9. 2013

střelci: 1x Hanč M. , 1x  Kukučka

žluté karty: 

červené karty: René Čokina (12.min)

 

 Na úvod zápasu jsem mohli vidět tlak na obouch stranách. K první střele se v 8. min dostali domácí. Nedlouho poté ve 12. min byl vyloučen hráč Jívanu Bělé (René Čokina), ale zákrok by se dal hodnotit žlutou kartou. Po přísném rozhodnutí rozhodčího kopali domácí přímý kop. Bohužel domácí fanoušci se ještě gólu nedočkali, poněvadž Ladislav Šír předvedl nádherný zákrok. Od vyloučení tlak Bělé velice polevil, ale hostující hráčí nepřestali být nebezpečný, to ukázali v 24. min, když Marian Kukučka po rohu hlavičkoval do tyče. V 27. min přišel první gól a vstřelili ho domácí. Další branka přišla až v 38. min a to znovu od domácích. Bělá se nevzdala a dala gól na 2:1 v 42. min, Michal Hanč ,,hlavičkoval" a dal tak svůj první gól v sezóně. Bohužel do poločasu se skóre měnilo ještě jednou a to v neprospěch hostů (45.min). 

skóre (poločas) : Sokol Bozkov B 3:1  SK Jívan Běla

Domácí ze začátku začli tlakem na hostující hráče,  jenže v 58. min unikl Vladimír Kalenda a krásnou nahrávkou našel Mariana Kukučku, který snížil skóre a dal tak Bělé novou naději na zvrat v utkání. Bělá začla od 60. min více utočit a to měli o jednoho hráče míň. Domácí se také dostávali do šanci ale už je nedokázali proměnit. Nejvypjatější chvíle zápasu však nastala v 81. min, když sudí vyloučil hráče Bozkova a nařídil pokutový kop pro Jívan Bělou. Penalty se ujal Lukáš Patz, ke sklamání všech hostujích fanoušků, kteří přijeli podpořit svůj tým, neproměnil. Ale tím zápas ještě nezkončil Bělá dále útočila a tlačila domácí. V 90. min rozhodčí odpískal úplně nesmyslný ofsajd, kterým zabránil jasnému gólu hostů. Tím to rozhodnutím Domácí získali 3 body.  

 

 

SK Jívan Bělá  2:0  FC Víchová

6.kolo

datum: 7. 9. 2013

střelci: 2x Kalenda

žluté karty: 1x Marian Kukučka, 1x Pavel Janata, 1x Vladimír Kosina, 1x Michal Hanč

červené karty: Patrik Jelínek (35.min)

 

 Z úvodu zápasu jsem mohli vidět nádhernou střelu Vladimíra Kalendy do šibenice a Bělá vedla v 2. min utkání. Ve 3. min ukázal rozhodčí, že zápas bude vést v přísném měřitku, když odpískal faul na Hostujícího hráče, za který byla udělena žlutá karta pro Mariana Kukučku. V prvním poločase více útočili Domácí, avšak i hosté se dostali do několika menších šancí. Bohužel Petr kovařík (SK Jívan Bělá) se zranil v 15. min a musel být střídán. Obrana Bělé zabránila brejku v 27. min ze strany hostů a z proti útoku skóroval opět Vladimír Kalenda. Jenže v 35. min se Patrick Jelínek zachoval velice zbrkle a šel oplácet neodpískaný faul, tím si bohužel od rozhodčího získal červenou kartu a Bělá byla do konce utkání oslabena o jednoho hráče. 

skóre (poločas) : SK Jívan Bělá 2:0  FC Víchová

Bělá si vytvořila na úvod druhého poločasu jednu šanci a to ve 46. min střílel na branku Vladimír Kalenda. Jak se však dalo předpokládat, hosté začali Bělou velice tlačit zpátky k jejich bráně a snažili se vstřelit branku. Na to, že hosté hráli o jednoho hráče navíc si větší šanci připravili až v 54. min, musím ale zdůraznit, že do té doby jim domácí obrana moc šancí nedala. Musím také vyzdvihnout výborný výkon brankaře Ladislava Šíra, velice mu pomáhala obrana, ale i tak se musí uznat že se druhý poločas v bráně nenudil. Ke konci zápasu už domácím hráčum asi docházeli síly, jenže přesto založili jeden velice nebezpečný únik Vladimíra Kalendy, který se snažil přehodit brankaře, bohužel gól nepadl, ale i tak to byl důležitě vybojovaný čas, pro odpočinek obrany. 83. až 86. min bylo období karet, žlutou kartu dostali tři hráči. Janata Pavel (83), Vladimír Kosina (85), Michal Hanč (86). Ač se Víchová snažila sebevíc, obranou Jívanu Bělé neprošly.

Můžeme říct, že v tomhle utkání si Jívan Bělá vítězství zaručeně vybojoval. 

 

 

 

 Sokol Nová Ves  2:3  SK Jívan Bělá

5.kolo

datum: 1. 9. 2013

střelci: 1x Patz, 1x Kalenda, 1x Kukučka

žluté karty: 1x Věchet, 1x Kalenda

červené karty: 

 

Hned na začátku tohoto článku upozorním, že celý zápas zpackal rozhodčí. Jeho rozhodování nebylo pro normální lidi pochopitelné. Jeho inteligence se nedá srovnat s žádným živým tvorem.

Opět jsme mohli vidět skvělý start Jívanu Bělé, tlačili na soupeře od 1. min a také se jim to vyplatilo v 7. min skóroval Lukáš Patz po nahrávce Mariana Kukučky. První velká šance domácích přišla v 14. min a padl z ní gól. V 23. min se po prvé ukázal rozhodčí když hráč Michael Věchet (SK Jívan Bělá) dostal žlutou kartu za obyčejný faul. Bělá však znovu zabrala a vytvořila si další šance a po velkém tlaku domácí znovu inkasovali, když se trefil Vladimír Kalenda, gól padl v 29. min. Nedlouho poté, se opět dohry zapojil rozhodčí a to tím že pískl penaltu pro Novou Ves, nikdo s přítomných fanoušků ani hráčů nevěděl, proč byla tato penalta odpískána, ale stalo se tak a domácí srovnali v 34. min na 2:2. Vladimír Kalenda v 35. min neudržel nervy na uzdě, sice mluvil pravdu ale rozhodčímu se zjevně nelíbila a dosta žlutou kartu. Na konci poločasu ještě přidal krásnou střelu Marian Kukučka, ale šla do tyče

skóre (poločas) : Sokol Nová Ves 2:2  SK Jívan Bělá

Druhý poločas byl jako na houpačce chvíli převaha domácích, chvíli hostů. Bohužel zápas se kolem 50. min velice přiostřil. Viděli jsme velké množství faulů, musíme však přiznat, že rozhodčí to nechal běžet. Když však Jirka Vitvar (SK Jívan Bělá) byl faulován po 3. za sebou, bohužel musel jít střídat. Hráčům docházeli síly. Tým hostů se však nesmířil s prohrou a tak v 84. Min Lukáš Patz provedl nádherný přímý kop a Marian Kukučka vstřelil gól hlavou, tím rozhodl zápas.

 

 

 SK Jívan Bělá  3:1  SK Malá Skála

4.kolo

datum: 24. 8. 2013

střelci: 1x Vitvar, 1x Jelínek, 1x kalenda

žluté karty: 1x Čokina

červené karty: 

                                  

V první polovině nepadl žádný gól ale viděli jsme mnoho šancí, především na straně domácích. Tým Bělé ovšem neproměnil a tak do kabin šli oba celky za stavu 0:0. Ve 45. min rozhodčí měl písknout penaltu pro hráče Jívanu Bělé, ale penaltu zřejmě přehlédl a tak nezapískal.

skóre (poločas) : SK Jívan Bělá 0:0  SK Malá Skála

V druhém poločase měla opět převahu domácí a také se jim podařilo skórovat. První gól přišel v 51. min a svůj první gól v sezóně dal Jirka Vitvar. Nedlouho poté v 58. min vstřelil další branku Patrik Jelínek. Bělá v zápasa byla výrazně lepší než Malá Skála. V 80 min už byl stav 3:0 a poslední branku domácích přidal Vladimír Kalenda. Hosté ještě v 86. min snížili, ale už jim to nebylo nic platné a fanoušci tak mohli slavit vítězství domácích hráčů.

 

 

 

 FC Lomnice B  2:2  SK Jívan Bělá

3.kolo

datum: 18. 8. 2013

střelci: 1x Kalenda, 1x Patz

žluté karty: 1x Zaplatílek, 1x Kalenda

červené karty: Kosina

                                  

Bělá do zápasu nastoupila s velkým nasazením, už v 6 min  jsme mohli vidět první střelu. Viděli jsme skvělou hru obou celků, šance se střídaly ze strany na stranu. V 15 min dostal Pavel Zaplatílek žlutou kartu za faul. Ovšem 16 min se stala osudnou pro hráče Lomnice. Po skvělém centru na Vladimíra Kalendu jsme viděli první branku utkání. Zápas byl hraný v rychlém tempu a každé chyby hráči využívali, šance měli domácí i hosté. Ale do poločasu jsme už další branku neviděli.

skóre (poločas) : FC Lomnice B  0:1  SK Jívan Bělá

Hned na začátku druhého poločasu padl další gól a to z kopačky Lukáše Patze a Bělá náhle vedla 0:2. Okolo 55 min nastal velký zvrat v utkání a tým domácích začal Bělou tlačit zpátky. Vytvářeli si mnoho šancí a v 60 min se dočkali první branky ani ne 3 minuty na to skórovali znovu a stav byl vyrovnaný. Lomnice chtěla vítězství ale Bělá sebrala poslední síly a ubránila remízu ovšem né v plném počtu. Vladimír Kosina dostal červenou kartu (neprávem). Bělá však posledních 10 min uchránila svou branku.

   

 

 SK Jívan Bělá  1:0  Sokol Roztoky

2.kolo

datum: 10. 8. 2013

střelci: 1x Jelínek

žluté karty: 1x Kalenda, 1x Kosina

                                  

V úvodu zápasu se fanoušci rozhodně nenudili. Hráči Jívanu Bělé už v 1 min. měli šanci, krásně zahraný trestný kop a poté hlavička Lukáše Patze, která šla bohužel nad branku. V 2 min. Bělá opět mohla skórovat, avšak zas to nevyšlo. Gólu jsme se dočkali až v 21 min. a góla dával bývalý Roztocký hráč Patrik Jelínek. První poločas měla ve své režii Bělá, hosté neměli skoro žádnou šanci a byli neustále pod tlakem. 

skóre (poločas) : SK Jívan Bělá 1:0 Sokol Roztoky

Druhý poločas nebyl už tak živý jako první. Hráči Roztok začli tlačit Bělou zpátky, ovšem obrana v tom to zápase nezklamala. Došlo i na žluté karty a to v 62 a 65 min. dostali žlutou kartu hostující hráči. Přicházelo hodně faulů a hra vypadala o dost hůře než v první polovině utkání. Žluté karty přišli i na domácí straně a to v 79 a 80 min. Bělá ubránila jedno gólový náskok a vyhrála tak druhé utkání v této sezóně.

Zápas byl velice pěkný a zajímavý do konce prvního poločasu. V druhém poločasu už jsme mohli vidět spíše fauly a také jsme občas zaslechli nadávky jak ze hřiště tak z laviček diváků či trenérů.

 

 Sokol Mříčná  1:6  SK Jívan Bělá

1.kolo

datum: 3. 8. 2013

střelci: 2x Patz, 3x Kalenda, 1x Zaplatílek

                                  

 Zápas začal až po vyloučení domácího golmana, které přišlo v 15 min. Ve stejnou dobu dal hlavou svůj první gól v sezóně Lukáš Patz. Další branka padla z penlaty opět byl střelec Lukáš Patz. Domácí snížili také z penalty ale to byl jejich první a poslední gól v tomto zápase. Ovšem do konce poločasu přidal ještě jednu branku Vladimír Kalenda.

skóre (poločas) : Sokol Mříčná: 1:3 SK Jívan Bělá

druhý poločas měla v režii zase Bělá. Vedení bělé zvýšil Vladimír Kalenda, aby toho nebylo málo tak přidal ještě jeden a tím završil svůj první hattrick v této sezóně. Zápas byl velice vypjatý a hodně se faulovalo. Hráči Mříčné měli špatnou náladu a bylo to znát i na jejich hře. Ovšem Bělá ten to den neměla vůbec žádné slitování a další branku přidal Pavel Zaplatílek. V tom to utkání padl v závěru ještě poslední gól a to z kopačky Pavla Zaplatílka, avšak nebyl uzná kvůli ofsajdu. (nutno však dodat že ofsajd to nebyl).

Bylo to krásné utkaní a SK Jívan Bělá do nové sezóny našlápla suprově, doufejme že jim to vydrží i nadále.  

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 131107
Měsíc: 2192
Den: 57